Pokój i Dobro!

W celu zapisania się na nasze rekolekcje prosimy o kliknięcie na dole strony na wybrany FORMULARZ lub odnalezienie w  KALENDARIUM, interesującego nas wydarzenia oraz kliknięcie na opcję: "Wypełnij formularz rezerwacji". Jednorazowe wypełnienie formularza rezerwuje miejsce tylko dla jednej osoby. (Prosimy nie wpisywać kilku osób w jednym formularzu).

UWAGA: Jeżeli dane wydarzenie nie ma opcji "REZERWACJA" oraz udostępnionego formularza, oznacza to, że zapisy nie są jeszcze przyjmowane lub, że są przyjmowane jedynie telefonicznie i mailowo lub brak jest wolnych miejsc (szczegóły przy danym wydarzeniu w KALENDARIUM).

Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo mail z potwierdzeniem rejestracji oraz informację dotyczącą płatności (jak poniżej). Prosimy o uważne wpisanie adresu mailowego, ponieważ błąd może skutkować brakiem maila potwierdzającego. Prosimy ewentualnie o sprawdzenie również folderu ze spamem w Państwa skrzynce mailowej.

Po wypełnieniu formularza i otrzymaniu maila z potwierdzeniem, prosimy o dokonanie wpłaty (kwota wpłaty podana jest w kalendarium przy danych rekolekcjach) na nasze konto:

85 8137 0009 0029 7628 2000 0020 [Franciszkański Dom Formacyjno Edukacyjny w Rychwałdzie]
(dla wpłat z zagranicy należy dodać symbol PL przed nr konta i podać numer SWIFT: POLUPLPR)

do 7 dni od daty rejestracji z dopiskiem: za kogo i za które rekolekcje. Wpłata jest dla nas potwierdzeniem uczestnictwa w organizowanych przez nas dziełach (W przypadku wyczerpania się wolnych miejsc, o uczestnictwie decydować będzie termin wpłaty).

Prosimy o zabranie ze sobą potwierdzenia wpłaty.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o przemyślane zapisy, gdyż przedpłata nie ulega zwrotowi.

Wszelkie uwagi i pytania prosimy kierować na nasz mail:
fdfe@franciszkanie.pl lub telefonicznie na nasz nr 33 862 21 49 (poniedziałek - piątek w godz. 8-16)

z Bogiem
Franciszkanie z Rychwałdu

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NAJBLIŻSZE REKOLEKCJE:

-Rekolekcje z s. Margarithą Valappila 29 wrzesień-03 październik 2014. Rozpoczęcie o godz. 17.

BRAK WOLNYCH MIEJSC