Pokój i Dobro!

W celu zapisania się na nasze rekolekcje prosimy o kliknięcie na dole strony na wybrany FORMULARZ lub odnalezienie w  KALENDARIUM, interesującego nas wydarzenia oraz kliknięcie na opcję: "Wypełnij formularz rezerwacji". Jednorazowe wypełnienie formularza rezerwuje miejsce tylko dla jednej osoby. (Prosimy nie wpisywać kilku osób w jednym formularzu).

UWAGA: Jeżeli dane wydarzenie nie ma opcji "REZERWACJA" oraz udostępnionego formularza, oznacza to, że zapisy nie są jeszcze przyjmowane lub, że są przyjmowane jedynie telefonicznie i mailowo lub brak jest wolnych miejsc (szczegóły przy danym wydarzeniu w KALENDARIUM).

Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo mail z potwierdzeniem rejestracji oraz informację dotyczącą płatności (jak poniżej). Prosimy o uważne wpisanie adresu mailowego, ponieważ błąd może skutkować brakiem maila potwierdzającego. Prosimy ewentualnie o sprawdzenie również folderu ze spamem w Państwa skrzynce mailowej.

Po wypełnieniu formularza i otrzymaniu maila z potwierdzeniem, prosimy o dokonanie wpłaty (kwota wpłaty podana jest w kalendarium przy danych rekolekcjach) na nasze konto:

85 8137 0009 0029 7628 2000 0020 [Franciszkański Dom Formacyjno Edukacyjny w Rychwałdzie]
(dla wpłat z zagranicy należy dodać symbol PL przed nr konta i podać numer SWIFT: POLUPLPR)

do 7 dni od daty rejestracji z dopiskiem: za kogo i za które rekolekcje. Wpłata jest dla nas potwierdzeniem uczestnictwa w organizowanych przez nas dziełach (W przypadku wyczerpania się wolnych miejsc, o uczestnictwie decydować będzie termin wpłaty).

Prosimy o zabranie ze sobą na rekolekcje potwierdzenia wpłaty.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o przemyślane zapisy, gdyż przedpłata nie ulega zwrotowi.

Wszelkie uwagi i pytania prosimy kierować na nasz mail:
fdfe@franciszkanie.pl lub telefonicznie na nasz nr 33 862 21 49 (poniedziałek - piątek w godz. 8-16)

z Bogiem
Franciszkanie z Rychwałdu

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NASZE REKOLEKCJE:

-Rekolekcje dla mężczyzn "Męskie wyzwania". Prowadzi: Andrzej Lewek. 25-27 wrzesień 2015. Rozpoczęcie o godz. 18.
[Wypełnij formularz rezerwacji]

-Rekolekcje z Krystyną Sobczyk. 27-29.11.2015. Rozpoczęcie o godz. 18.
[Wypełnij formularz rezerwacji]

 

Buy dapoxetine online
alli online norge generic alli orlistat buy alli at walgreens alli to buy online alli vendita online alli arjuna watch online buy alli online australia alli where to purchase buy alli at boots alli buy canada buy alli us buy alli from asda